KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12894234
nr 1289 4234
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Afrika, 65x95 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:46:13
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr